Pellet

Pellet Drzewny Zeus 6mm   ! ! ! Nowość ! ! !

Pellet o wysokich parametrach jakościowych,zgodnych z klasą jakości A2 normy europejskiej na pellet drzewny (certyfikat EN Plus A2).

Pellet ZEUS to nowość w ofercie Pellet Energy Sp. z o.o.- wydajne energetycznie, ekonomiczne i ekologiczne paliwo z klasą jakości EN Plus A2. Wysoka kaloryczność pelletu ZEUS zapewnia znakomitą wydajność energetyczną przy jednoczesnym minimalnym spopieleniu.

Jest zgodny z klasą jakości A2 normy europejskiej napellet drzewny EN ISO 17225-2.Jego wysokie parametry jakościowe potwierdza certyfikat PCU Deutschland GmbH wydany w Berlinie.

Cena:
Worek: 14,00 zł
Tona: 900 zł
Cała Paleta (1050 kg): 950 zł

 

Pellet drzewny GOLD                               

Pellet GOLD – posiada najwyższe parametry jakościowe, zgodne z najwyższą klasą jakości A1 normy europejskiej na pellet drzewny EN ISO 17225-2.Jest to bardzo wydajne, energetycznie i ekologiczne paliwo klasy premium. Ma bardzo wysoką kaloryczność, która zapewnia znakomitą wydajność energetyczną przy jednoczesnym minimalnym spopieleniu. Pellet ten powstaje z trocin drzew iglasto-liściastych prasowanych pod wysokim ciśnieniem i charakteryzuje się jasnym kolorem.         

Cena:
Worek: 14,50 zł
Tona: 950 zł
Cała Paleta (1050 kg): 1000 zł

 

Pellet Drzewny ECO

Pellet ECO – tak jak pellet GOLD ma postać granulek o średnicy 6 mm. Zawartość wilgoci to średnio ok. 6 %, popiołów – średnio ok. 0.5 %, w zależności od używanego surowca. Do produkcji pelletu stosowane są czyste odpady drzewne. Podstawową jego zaletą jest jednorodna forma, wysoka wartość opałowa, niska zawartość popiołu po spaleniu, wygoda w stosowaniu.

Cena:
Worek: 14,00 zł
Tona: 900 zł
Cała Paleta (1050 kg): 950 zł